ماژول CPU: L02M24R
رله 12 ورودی/12 خروجی
4 ورودی آنالوگ: 2 ولتاژ + 2 جریان
4 خروجی آنالوگ: 2 ولتاژ + 2 جریان
دانلود اترنت داخلی، RS-485*2، RS232، نوع C
پورت، رابط کارت Micro SD، پورت ارتباطی CAN
پورت، رابط کارت Micro SD، پورت ارتباطی CAN
ظرفیت برنامه 32 هزار مرحله، با استفاده از پایانه های نوع فشار
Modbus plc
امکانات
سری Coolmay L02 PLC یک کنترلر همه منظوره با عملکرد بالا است که مخصوص تجهیزات اتوماسیون طراحی شده است.ماژول های سری L02 تا 31 واحد قابل ارتقا هستند.
عملکرد کنترل موقعیت یابی قدرتمند می تواند تا 8 محور کنترل پالس با سرعت بالا را به طور همزمان پشتیبانی کند.
مناسب برای تجهیزات اتوماسیون مختلف، مانند تولید الکترونیک، برچسب زدن، بسته بندی مواد غذایی، تجهیزات نساجی و سایر تجهیزات صنعتی.
| مدل | LO2M24R | |
| زبان برنامه نویسی | نمودار نردبانی (LD) / فهرست دستورالعمل ها / نمودار تابع ترتیبی (SFC) | |
| ظرفیت برنامه | 32 هزار قدم | |
| گنجایش انبار | تاریخ (D) | [D0~D127] 128 امتیاز عمومی / [D128~D7999] 7872 امتیاز نگهدارنده / [D8000~D8511] 512 امتیاز ویژه |
| بسط (R) | [R0~R22999] 23000 امتیاز پشتیبانی از حفظ خاموشی / [R23000~R23999] 1000 امتیاز استفاده داخلی | |
| مدل گسترش | حداکثر محدودیت 31 واحد: حداکثر 12 ورودی/خروجی آنالوگ به ترتیب | |
| حداکثر l/O | حالت FX3U: 512 امتیاز;حالت FX3G: 256 امتیاز (مجموع نقاط ورودی و خروجی) | |
| CPU دیجیتال I/O | 12DI/ 12DO | |
| I/O آنالوگ CPU | 4AI/4AO | |
| نوع هوش مصنوعی | 2*0-10 ولت، 2*0-20 میلی آمپر (4-20 میلی آمپر) | |
| نوع AO | 2*0-10 ولت، 2*0-20 میلی آمپر (4-20 میلی آمپر) | |
| تایمر تی | [TO~T199] 200 امتیاز 100 میلیثانیه عمومی / [ [T250~T255] 6 امتیاز 100 میلیثانیه نگهدارنده [T246~T249] 4 امتیاز 1 میلی ثانیه ذخیره تجمعی / [T256~T319] 64 امتیاز 1 میلی ثانیه عمومی [T200~T245] 46 امتیاز 10 میلی ثانیه عمومی |
|
| ※تایمر 10 میلیثانیه تحت تأثیر دوره اسکن قرار میگیرد. اگر دوره اسکن 12 میلی ثانیه باشد، تایمر 12 میلی ثانیه می شود و یک بار اجرا می شود. |
||
| شمارنده 16 بیتی C | [CO~C15] 16 امتیاز عمومی | |
| شمارنده 32 بیتی C | [C220~C234] 15 امتیاز نگهدارنده | |
| [C235~C245 تک فاز شمارش] | ||
| [C251~C255 دوفاز شمارش] | ||
| پالس با سرعت بالا | 4 محور 200 کیلوهرتز + 4 محور 50 کیلوهرتز (Y0-Y3 هر 200 کیلوهرتز؛ Y4-Y7 هر 50 کیلوهرتز، کل نباید بیش از 200 کیلوهرتز باشد) | |
| شمارنده سرعت بالا |
6 کانال تک فاز 60 کیلوهرتز، یا AB(Z) فاز 2 کانال 60KHz+AB فاز 1 کانال 10KHz |
|
| تایپ کنید | LO2M32T/LO2M24T: خروجی ترانزیستور، حداکثر بار 500 میلی آمپر، NPN سطح پایین، COM متصل به منفی | |
| LO2M32R/LO2M24R: خروجی رله، حداکثر بار 2A، کنتاکت خشک، COM را می توان به منفی مثبت وصل کرد | ||
| COM پیش فرض | Type-C، RS-232، RS-485*2، Ethernet، CAN | |
| پروتکل |
پورت برنامه نویسی Modbus RTU، Modbus TCP، Modbus UDP، پروتکل freeport، CAN، اترنت/IP، برد BD |
|
| شماره تابع پشتیبان گیری از داده ها ذخیره سازی باتری |
برنامه | فلش رام |
| منطقه نگهداری شده | MRAM محدودیت نوشتن ندارد | |
| تقویم (RTC) | باتری های تجاری موجود CR1620 (اختیاری) | |
| خود تشخیصی | اختلالات CPU، مشکلات حافظه داخلی و غیره | |
| ولتاژ ورودی نامی | 24VDC (10٪) | |
| نرم افزار | سازگار باGX WORKS 2 | |
| اطلاعات تفصیلیرجوع شودراهنمای برنامه نویسی PLC سری L02 Coolmay راهنمای کاربر کنترلر PLC سری L02 | ||
نمایه شرکت
Shenzhen Coolmay Technology Co., Ltd عمدتاً محصولات برند Coolmay از جمله HMI، PLC، HMI/PLC All-In-One و ماژول های مرتبط را توسعه و تولید می کند.Coolmay که در سال 2005 تأسیس شد، بر اساس اعتقاد "همکاری، صداقت، عمل گرایی، نوآوری" بر ارائه محصولات مختلف با کیفیت بالا و قیمت رقابتی برای صنایع اتوماتیک و اتوماسیون خانگی تمرکز کرده است.Coolmay HMI/PLC all-in-one، محصولات اصلی و نوآورانه، PLC، HMI، I/O، آنالوگ را ادغام می کند که در صنایع اتوماتیک بسیار محبوب است.راحت و منعطف است و در هزینه و فضای بیشتری نسبت به HMI و PLC جداگانه سنتی صرفه جویی می کند.و به طور گسترده در زمینه های ماشین آلات مختلف، پروژه های حفاظت از محیط زیست تجهیزات مرکزی تهویه مطبوع استفاده می شود.OEM و ODM با توجه به نیاز مشتریان پشتیبانی می شوند.Coolmay همچنین پنل لمسی، plc را با برنامه ادغام می کند تا یک سیستم مسکن هوشمند قدرتمند برای اتوماسیون خانه ارائه دهد.
سوالات متداول
1. ما کی هستیم؟
ما در گوانگدونگ، چین مستقر هستیم، از سال 2006 شروع می کنیم، فروش به آسیای جنوب شرقی (20.00٪)، آسیای جنوبی (17.00٪)، اروپای شرقی (12.00٪)، آفریقا (10.00٪)، آسیای شرقی (8.00٪)، بازار داخلی (7.00%)، آمریکای شمالی (5.00%)، شرق میانه (5.00%)، اروپای غربی (4.00%)، آمریکای جنوبی (4.00%)، آمریکای مرکزی (2.00%)، اروپای جنوبی (2.00%)، اروپای شمالی ( 2.00٪، اقیانوسیه (2.00٪).در مجموع حدود 51-100 نفر در دفتر ما هستند.
2. چگونه می توانیم کیفیت را تضمین کنیم؟
همیشه یک نمونه پیش تولید قبل از تولید انبوه؛
همیشه بازرسی نهایی قبل از حمل و نقل؛
3. چه چیزی می توانید از ما بخرید؟
HMI PLC All-in-One، کنترل کننده PLC، صفحه نمایش لمسی HMI، کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی PLC
4. چرا باید از ما خرید کنید نه از تامین کنندگان دیگر؟
* پشتیبانی از OEM و ODM * تعمیر و نگهداری آسان با اندازه کوچک، وصل و بازی
5. چه خدماتی می توانیم ارائه دهیم؟
شرایط تحویل پذیرفته شده: FOB، CFR، CIF، EXW، DDP، DDU، تحویل اکسپرس؛
ارز پرداخت پذیرفته شده: USD، EUR، HKD، CNY؛
نوع پرداخت پذیرفته شده: T/T، کارت اعتباری، پی پال، وسترن یونیون، نقدی؛
زبان صحبت: انگلیسی، چینی
ما در گوانگدونگ، چین مستقر هستیم، از سال 2006 شروع می کنیم، فروش به آسیای جنوب شرقی (20.00٪)، آسیای جنوبی (17.00٪)، اروپای شرقی (12.00٪)، آفریقا (10.00٪)، آسیای شرقی (8.00٪)، بازار داخلی (7.00%)، آمریکای شمالی (5.00%)، شرق میانه (5.00%)، اروپای غربی (4.00%)، آمریکای جنوبی (4.00%)، آمریکای مرکزی (2.00%)، اروپای جنوبی (2.00%)، اروپای شمالی ( 2.00٪، اقیانوسیه (2.00٪).در مجموع حدود 51-100 نفر در دفتر ما هستند.
2. چگونه می توانیم کیفیت را تضمین کنیم؟
همیشه یک نمونه پیش تولید قبل از تولید انبوه؛
همیشه بازرسی نهایی قبل از حمل و نقل؛
3. چه چیزی می توانید از ما بخرید؟
HMI PLC All-in-One، کنترل کننده PLC، صفحه نمایش لمسی HMI، کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی PLC
4. چرا باید از ما خرید کنید نه از تامین کنندگان دیگر؟
* پشتیبانی از OEM و ODM * تعمیر و نگهداری آسان با اندازه کوچک، وصل و بازی
5. چه خدماتی می توانیم ارائه دهیم؟
شرایط تحویل پذیرفته شده: FOB، CFR، CIF، EXW، DDP، DDU، تحویل اکسپرس؛
ارز پرداخت پذیرفته شده: USD، EUR، HKD، CNY؛
نوع پرداخت پذیرفته شده: T/T، کارت اعتباری، پی پال، وسترن یونیون، نقدی؛
زبان صحبت: انگلیسی، چینی


